Apple - Apple Kimliğim

Apple Kimliği Oluşturun

Ad

Lütfen tam adınızı girin.

Apple Kimliği ve Parola

Apple Kimliğiniz olarak öncelikli e-posta adresinizi girin. Bu, hesabınız için irtibat e-posta adresi olarak kullanılacak.

Güvenlik Soruları

Aşağıdaki üç güvenlik sorusunu seçin. Bu sorular parolanızı unutmanız durumunda kimliğinizi doğrulamamıza yardımcı olacaktır.

Doğum Tarihi

Parolanızı unutursanız veya sıfırlamak isterseniz, güvenlik sorusuyla birlikte doğum tarihiniz kimliğinizi doğrulamamıza yardımcı olacaktır.

Kurtarma E-posta Adresi

Herhangi bir güvenlik sorunu ortaya çıkarsa kimliğinizi doğrulamak ve bilgilerinizi sıfırlamak için size bir bağlantı gönderebileceğimiz bir kurtarma e-posta adresi verin. Bu adres sadece güvenlik bilgileriniz hakkındaki ayrıntıları iletmek içindir. Bu adrese başka tür mesajlar göndermeyeceğiz.

Posta Adresi

Lütfen posta adresinizi girin.

Tercih Edilen Dil

E-posta Tercihi

Apple haberlerini, yazılım güncellemelerini ve Apple ürün ve hizmetleriyle ilgili en son bilgileri öğrenin. Dikkatinize: E-posta iletileri ikamet ettiğiniz ülkenin resmi dil(ler)inde görünür. Apple Müşteri Gizlilik Politikasını okuyun

Beni en son Apple haberleri, yazılım güncellemeleri, ürün ve hizmetleriyle ilgili bilgilerden haberdar et.
iTunes'a her hafta en yeni müzik, film, TV, sesli kitap, uygulama, podcast yayınlarının ve diğer yayınların yanı sıra, yalnızca iTunes'da bulabileceğiniz özel içerikler de eklenir. iTunes'da Yeni Olanlar ve Diğer iTunes Teklifleri için abone olun.

Lütfen aşağıdaki resimde gördüğünüz karakterleri girin.

Harfler büyük küçük harf duyarlı değildir.