Apple Kimliği Oluşturun

Apple Kimliği, Apple ürün ve hizmetlerini kullanarak yaptığınız her şey için kullanıcı adınızdır: iTunes Store'da alışveriş yapın, tüm aygıtlarınızda iCloud'u etkinleştirin, Apple Online Store'dan ürün satın alın, Apple Satış Mağazası’nda rezervasyon yapın, Apple Destek web sitesine erişin ve daha fazlasını yapın.

Apple Müşteri Gizlilik Politikasını okuyun

Apple Kimliği Oluşturun

Ad

Lütfen tam adınızı girin.

Apple Kimliği ve Parola

Apple Kimliğiniz olarak öncelikli e-posta adresinizi girin. Bu, hesabınız için irtibat e-posta adresi olarak kullanılacak.

attention Lütfen istediğiniz Apple Kimliğini girin. Bu e-posta adresi, Apple Kimliği olarak kullanılamaz. Bu adresle ilişkili bir Apple Kimliğiniz zaten olabilir. Lütfen tekrar deneyin veya mevcut Apple Kimliğinizi kullanarak giriş yapın. Bu e-posta adresini kullanarak bir Apple Kimliği oluşturamazsınız. Lütfen farklı bir e-posta adresi kullanarak tekrar deneyin.

recycle domain

Parolanız en az bir küçük harf içermelidir. Parolanız en az bir büyük harf içermelidir. Parolanız en az bir rakam içermelidir. Parolanız art arda ikiden fazla aynı karakteri içermemelidir. Parolanız hesap adıyla aynı olmamalıdır. Parolanız en az 8 karakter olmalıdır. Daha karmaşık bir parola gerekli. Bu, bir tümceciğin kelimelerini bir araya getirmek veya her kelimenin baş harfini birleştirmek gibi çeşitli yöntemlerle yapılabilir. Parolanın kuvveti:

password rules

Güvenlik Soruları

Aşağıdaki üç güvenlik sorusunu seçin. Bu sorular parolanızı unutmanız durumunda kimliğinizi doğrulamamıza yardımcı olacaktır.

Güvenliğiniz için lütfen daha uzun bir cevap girin.

Güvenliğiniz için lütfen daha uzun bir cevap girin.

Güvenliğiniz için lütfen daha uzun bir cevap girin.

Doğum Tarihi

Parolanızı unutursanız veya sıfırlamak isterseniz, güvenlik sorusuyla birlikte doğum tarihiniz kimliğinizi doğrulamamıza yardımcı olacaktır.

Kurtarma E-posta Adresi

Herhangi bir güvenlik sorunu ortaya çıkarsa kimliğinizi doğrulamak ve bilgilerinizi sıfırlamak için size bir bağlantı gönderebileceğimiz bir kurtarma e‑posta adresi verin. Bu adres sadece güvenlik bilgileriniz hakkındaki ayrıntıları iletmek içindir. Bu adrese başka tür mesajlar göndermeyeceğiz.

attention

black arrow

Posta Adresi

Lütfen posta adresinizi girin.

Tercih Edilen Dil

E-posta Tercihi

Apple haberlerini, yazılım güncellemelerini ve Apple ürün ve hizmetleriyle ilgili en son bilgileri öğrenin. Dikkatinize: E-posta iletileri ikamet ettiğiniz ülkenin resmi dil(ler)inde görünür. Apple Müşteri Gizlilik Politikasını okuyun

Beni en son Apple haberleri, yazılım güncellemeleri, ürün ve hizmetleriyle ilgili bilgilerden haberdar et.

iTunes'a her hafta en yeni müzik, film, TV, sesli kitap, uygulama, podcast yayınlarının ve diğer yayınların yanı sıra, yalnızca iTunes'da bulabileceğiniz özel içerikler de eklenir. iTunes'da Yeni Olanlar ve Diğer iTunes Teklifleri için abone olun.

Lütfen aşağıdaki resimde gördüğünüz karakterleri girin.

CAPTCHA, image
captcha audio image Harfler büyük küçük harf duyarlı değildir.