Apple Kimliği Oluşturun

Apple Kimliği, Apple ürün ve hizmetlerini kullanarak yaptığınız her şey için kullanıcı adınızdır: iTunes Store'da alışveriş yapın, tüm aygıtlarınızda iCloud'u etkinleştirin, Apple Online Store'dan ürün satın alın, Apple Satış Mağazası’nda rezervasyon yapın, Apple Destek web sitesine erişin ve daha fazlasını yapın.

Apple Müşteri Gizlilik Politikasını okuyun

Apple Kimliği Oluşturun

Ad

Lütfen tam adınızı girin.

Apple Kimliği ve Parola

Apple Kimliğiniz olarak öncelikli e-posta adresinizi girin. Bu, hesabınız için irtibat e-posta adresi olarak kullanılacak.

attention Lütfen istediğiniz Apple Kimliğini girin. Bu e-posta adresi zaten başka bir Apple Kimliği ile kullanılıyor. Bu e-posta adresini kullanarak bir Apple Kimliği oluşturamazsınız. Lütfen farklı bir e-posta adresi kullanarak tekrar deneyin.

recycle domain

Parolanız bir büyük ve bir küçük harf içermelidir. Parolanız bir büyük ve bir küçük harf içermelidir. Parolanız bir rakam içermelidir. Parolanız art arda ikiden fazla aynı karakteri içermemelidir. Parolanız hesap adıyla aynı olmamalıdır. Parolanız en az 8 karakter olmalıdır. Bu parola çok basit ve kolayca tahmin edilebilir. Birden fazla kelime veya bir sözcük grubu kullanmayı deneyin. Parolanın kuvveti:

password rules

Güvenlik Soruları

Aşağıdaki üç güvenlik sorusunu seçin. Bu sorular parolanızı unutmanız durumunda kimliğinizi doğrulamamıza yardımcı olacaktır.

Güvenlik soruları cevapları en az 3 karakter olmalıdır.

Güvenlik soruları cevapları en az 3 karakter olmalıdır.

Güvenlik soruları cevapları en az 3 karakter olmalıdır.

Doğum Tarihi

Parolanızı unutursanız veya sıfırlamak isterseniz, güvenlik sorusuyla birlikte doğum tarihiniz kimliğinizi doğrulamamıza yardımcı olacaktır.

Kurtarma E-posta Adresi

Herhangi bir güvenlik sorunu ortaya çıkarsa kimliğinizi doğrulamak ve bilgilerinizi sıfırlamak için size bir bağlantı gönderebileceğimiz bir kurtarma e‑posta adresi verin. Bu adres sadece güvenlik bilgileriniz hakkındaki ayrıntıları iletmek içindir. Bu adrese başka tür mesajlar göndermeyeceğiz.

attention

black arrow

Posta Adresi

Lütfen posta adresinizi girin.

Tercih Edilen Dil

E-posta Tercihi

Apple haberlerini, yazılım güncellemelerini ve Apple ürün ve hizmetleriyle ilgili en son bilgileri öğrenin. Dikkatinize: E-posta iletileri ikamet ettiğiniz ülkenin resmi dil(ler)inde görünür. Apple Müşteri Gizlilik Politikasını okuyun

Apple ürünleri, hizmetleri, yazılım güncellemeleri ve daha fazlası hakkında duyurular, öneriler ve güncellemeler alın.

Müzik, uygulamalar, filmler, TV programları, kitaplar, podcast’ler ve daha fazlası hakkında öneriler, özel teklifler ve içerikler alın ve son çıkanları kaçırmayın.

Lütfen aşağıdaki resimde gördüğünüz karakterleri girin.

CAPTCHA, image
captcha audio image Harfler büyük küçük harf duyarlı değildir.